Zdravé interiéry
pro váš život
Zdravé interiéry
pro váš život
Zdravé interiéry
pro váš život
Zdravé interiéry
pro váš život
Zdravé interiéry
pro váš život

Výhradní dodavatel

STAVÍTE NEBO REKONSTRUUJETE?

Zabýváme se kompletní realizaci a rekonstrukcí staveb. Naši specializaci je nejen suchá výstavba, ale i tradiční zděné systémy.

Zrychlujeme stavební procesy suchou výstavbou, která nezatěžuje životní prostředí a minimalizuje množství vody na stavbě. Děláme instalační systémy, vodoinstalace s nadčasovým potrubím MEPLA a komfortní větrání s rekuperací tepla. S námi odpadají technologické přestávky a není tedy nutné čekání jako při tradičním mokrém procesu. V našich stavbách nenajdete žádné plísně, stavíme bezprašnou metodou a v nesrovnatelně krátkém čase.

MMS Technology & System

Zdravé a příjemné prostředí pro domácnosti i komerční prostory

5x Rychleji
Díky použití suché stavby, stejně jako moderních rozvodů elektřiny a vody, odpadá mnoho časově náročných procesů spojených s klasickou zděnou technologií.
Inovativní řešení
Moderní technologie interiérů zvyšuje kvalitu života. Od čistého vzduchu a vody bez bakterií po high-tech ovládání elektronikou.
Skvělá cena/výkon
Prémiovou kvalitu nabízíme za bezkonkurenční cenu. Za našimi interiéry si stojíme, a proto všem zákazníkům garantujeme prodlouženou záruku.
Poradenství a servis
Díky letitým zkušenostem ze zahraničí Vám dokážeme poradit v jakékoli fázi realizace. Navrhneme rychlejší a úspornější cestu ke spokojenosti. Prodáváme a instalujeme kompletní sortiment GEBERIT i s pozáručním servisem. Zajišťujeme financování s Modrou pyramidou a spolupracujeme s kvalifikovanými a ověřenými firmami, které Vám můžeme doporučit. Zároveň zákazníka propojíme s projekční kanceláří.
Koordinace řemesel
S naší firmou je proces hrubé stavby jednodušší a hlavně rychlejší. Zajistíme tak maximální stavební pohodu pro návaznost řemeslných prací, jako jsou: podlahy, topení, elektrika nebo voda. Nikdy se Vám tak nestane, že budete čekat dny, týdny, anebo měsíce na navazující řemesla.

Proč my

Pracujeme výhradně s produkty od certifikovaných partnerů Geberit, Rigips a Zehnder. V místnostech, kde je zpravidla vysoká úroveň vlhkosti, hrozí riziko zdravotních potíží (rozvoj mikroorganismů – plísně a bakterie), jako jsou alergie, kožní nebo dýchací onemocnění. I v tomto náročném vlhkém prostředí spolehlivě splníme přísné požadavky na odolnost a zdravotní nezávadnost interiérů. Zároveň bojujeme proti přílišné hlučnosti a rizikům zvýšené koncentrace formaldehydu v místnostech. Díky naší práci zvyšujeme Váš životní standard a přispíváme k celkovému zdraví Vaší rodiny.

Podívejte se, proč Vám realizace od MMS zpříjemní běžný den:

Trubka Mepla

Jsou odolné vůči tlaku a korozi, stabilní a pružné. Jsou vhodné pro použití se všemi jakostmi pitné vody bez nutnosti provádět její analýzu. Vnitřní povrch trubky je hladký jako sklo, pro minimální přilnavost splňuje nejvyšší hygienické požadavky, zajišťuje dobré průtočné parametry a minimalizuje zanášení trubek vodním kamenem.

Více zde

Dokonalé hladké stěny

Splňují náročné stavební fyzikální požadavky všech vnitřních prostor. Nedrží se na nich prach, zamezují vzniku plísní, a proto jsou vhodné pro alergiky. Mají schopnost přijímat a uvolňovat vzdušnou vlhkost a tím regulují klima uvnitř místnosti.

Více zde

Obvodové předstěny

Předsazené stěny jsou konstrukce, které se montují pouze z jedné strany místnosti (interiéru) ke stávající stěně. Výhodou předsazené stěny je vysoké akustické zlepšení stávajících stěn.

Více zde

Odolné rohy

Žádné praskliny v koutech ani otlučené rohy.
Vysoce pevná a nárazu odolná univerzální páska NO-COAT se postará o ochranu rohu a vyztužení koutu o různých úhlech.

Více zde

Podlahy a vytápění

Suché podlahy zaručují rychlý postup stavby, mají nízkou hmotnost a nezanáší vlhkost do stávajících konstrukcí. Zaručují nejpřísnější akustické a nehořlavé vlastnosti a zároveň jsou vhodné pro teplovodní či elektrické podlahové vytápění.

Více zde

Zdraví

Chráníme pitnou vodu, ve které se můžou rodit zárodky bakterií rodu Legionella. Množí se při teplotách mezi 25 °C a 50 °C a způsobují nemoc „legionářů“.

Více zde

Kvalita

Používáme kvalitní zdravou technologii Activ‘Air, která pohlcuje škodlivý formaldehyd ve vzduchu až o 70 % na dalších 50 let.

Více zde

Komfort

Zažijte nezapomenutelný pocit čistoty a svěžesti. Pouhým stisknutím tlačítka Vás očistí proud teplé vody, zároveň odsaje nepříjemný zápach přímo z toalety a nejen to. Přesvědčte se sami.

Více zde

Hlučnost

Příčky mají až o 9 dB lepší zvukovou neprůzvučnost než příčky pórobetonové.

Více zde

Pevnost

Konstrukce jsou 10 x lehčí než ty tradiční zděné a zároveň unesou až 34 kg na jeden kotevní bod.

Více zde

Čtěte více o našich službách

Betonové ploty

Věděli jste, že…

ještě před fázi hrubé stavby dokážeme ušetřit čas a nepříjemnosti?

Vše pro vás zajistíme

Během dvaceti let praxe jsme do naší firmy zavedli svižný a efektivní způsob práce. Až nás kontaktujete, čeká vás:

Schůzka
Rozpočet
Návrh
Realizace

Schůzka

Nejdříve se domluvíme na termínu setkání. První schůzka probíhá vždy zdarma a nezávazně. Povíte nám o svých plánech a představách. My Vám ukážeme podobné projekty a odhadneme časovou a finanční náročnost.

Rozpočet

V další fázi Vám vypracujeme cenovou nabídku. Při schválení doložíme smlouvu o dílo, kde bude vše řádně zaznamenáno (cena, záloha, začátek realizace a její ukončení),
tak nenastane prodleva dalších navazujících firem.

Návrh

Chceme, aby návrh reprezentoval Váš životní styl a způsob uvažování. Na schůzkách proto budeme dopodrobna analyzovat Vaše každodenní zvyky a názory na bydlení.

Realizace

S námi se nemusíte bát typického odkládání práce do nekonečna. Technologie, které používáme, nám zaručují dokončení práce až v pětkrát kratším čase.

Partneři

Stavíme na ověřené kvalitě, při realizaci využíváme výhradně produkty od těchto společností:

Lídr v suchých stavbách
Lídr v sanitě
Certifikace